Fizyoterapist gözüyle yenilikçi pediatrik rehabilitasyon çözümleri.

Fizyomega, yenilikçi pediatrik rehabilitasyon çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Deneyimli fizyoterapist gözetiminde, engelli bireylerin özel gereksinimlerini karşılayacak ileri teknoloji ve bilgi birikimi gerektiren ürünleri kullanıma sunmakta ve uygulamaktayız.

Engelli bireylerin sağlık durumlarını olumlu etkileyecek ve hayata katılımını artıracak, toplam yaşam motivasyon ve konforlarını artıracak ürünleri seçip hizmete sunmayı hedeflemekteyiz.

Bireyin ihtiyacını, doğru ürün ile mümkün olan en büyük hassasiyet ve doğrulukla karşılamak en önemli önceliklerimizdendir.

Sunduğumuz ürünler:

Firefly Friends Türkiye

Her çocuk oyun, katılım ve fırsatlarla dolu bir çocukluğun tadını çıkarabilmeli. Firefly birlikteliği ve günlük hayata katılımı teşvik eder...

Happy Senso Türkiye

Happy Senso, "uyarı işleme" sürecine hak ettiği önemi vermeye yardımcı olur. Tabii ki, “mutlu” bir şekilde. Duyusal uyarım sağlayan bir üründür.

Hart Walker Türkiye

Hart Walker, serebral palsi, spina bifida gibi nedenlerle yürüme güçlüğü çeken çocukların, eller serbest şekilde yürümesini sağlayan bir yürüme yardımcısıdır.

Headpod Türkiye

Headpod başını kontrol edemeyen çocuklar için dinamik bir baş kontrol sistemidir. Çocuğun dik oturmasına olanak sağlarken, başın doğal hareketine izin verir.

Stabilo Türkiye

Stabilo, serebral palsi gibi nedenlerle gövde ve postür kontrolü zayıf olan bireyler için pozisyonlama ve postür destek sistemidir.

Fizyomega
Fizyomega randevu
Headpod Türkiye
Stabilo Türkiye
TOP